Bio Touch Healing

Bio-magnetik Dokunuş nedir?

Uluslararası Bio-magnetik Enerji Organizasyonu tarafından tamamlayıcı tıp olarak kullanılan, kabul edilen ve uygulayıcı eğitimleri ile tanıtılan bir şifa tekniğidir.

Ancak bu tekniğin kadim Mısır kaynaklı olduğuna dair de kanıtların olduğu da bilinmektedir. Bu sistem, İSİS Akademisi’nden günümüze ulaşmış olduğu Mısır’da İSİS tapınağının duvarlarındaki izler referans olarak gösterilmekledir

Amerika Birleşik Devletleri’ ndeki hemşirelik okullarında da kullanılmakta olan bu şifa tekniği, ülkemizde de uygulanmaya başlanmıştır.

Bu yöntemde uygulayıcı, danışanın yaşam enerjisi merkezi olan noktalarına dokunur. Yaşam enerjisi aktivasyonu sonrasında danışanın bedeni kendini şifalandırmaya başlar.

İşaret ve orta parmağın hafif dokunuşu, her bir noktada 8 saniye kadar sürer. Hafif ve yumuşak olmasından dolayı bu yönteme “Kelebek Şifası” ve – veya “Kelebek Dokunuşu” da denilebiliyor

Yöntemin temeli, deri yüzeyindeki hücrelerle otonomik sinir sisteminin arasındaki nörolojik ilişkidir. Bu ilişki; tüm biyolojik işlevleri, bağışıklık sistemini ve organları etkilemektedir.

Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kelebek Şifası’ nın altın kuralı: Komşunu da kendin kadar sevmektir.

Uygulayıcı

Fatoş Görce